| Punctieweerstand | 267-534N |
|---|---|
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| breekverlenging | 100% |
| Lange | 50m-100m |
| Breedte | 4m-8m |
| Punctieweerstand | 267-534N |
|---|---|
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| breekverlenging | 100% |
| Lange | 50m-100m |
| Breedte | 4m-8m |
| Breedte | 6m - 8m |
|---|---|
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Hoofdmateriaal | HDPE |
| Doorboorsterkte | 267 tot en met 800 N |
| Geomembraan kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50-100 m |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dichtheid | 00,94 g/cm3 |
| Zwartsel | 20,0 tot 3,0% |
|---|---|
| Dikte | 0.5~2.5 mm |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Productbreedte | 6M~8M |
| Productlengte | 50 m tot 100 m |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Oppervlakte | Glanz |
| Breedte | 6m-8m |
|---|---|
| Materiële inhoud | HDPE |
| Inhoud | HDPE |
| Zwartsel | 20,0 tot 3,0% |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Breedte | 1m - 9m |
| Toepassing | Vloeibare waterreservoirs en -dams, stabilisatie van de helling voor irrigatie- en overstromingsbehe |
| Lange | 30 m - 100 m |
| Dikte | 0.3mm - 3.0mm |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m - 9m |
| Application | tunnel waterproofing,emergency drainage systems and immersed tube structures |
| Length | 30m - 100m |
| Thickness | 0.3mm - 3.0mm |