| Color | Black |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Width | 2m-6m |
| Uv Resistance | Excellent |
| Length | 50m-100m |
| Toepassing | Wegbouw, spoorwegen, dammen, kustbouw, enz. |
|---|---|
| Lange | 50 m - 100 m |
| Breedte | 1M - 6M |
| Gewicht | 100-800 g/m2 |
| Kleur | Wit ((Andere kleur kan worden aangepast) |
| Toepassing | Depots, wegbed, spoorweg, tunnel, steunmuur |
|---|---|
| Hoofdfunctie | Afvoer van grondwater |
| Kleur | Zwart en wit |
| Lange | 50m-100m |
| Breedte | 2m6m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Breedte | 2m6m |
| UV-weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50m-100m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische bestendigheid | Uitstekend. |
| Breedte | 2m6m |
| UV-weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50m-100m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Applicatie | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| UV -weerstand | Ja |
|---|---|
| Chemische weerstand | Goed |
| Waterdoordringbaarheid | Hoog |
| Kleur | Wit |
| Lekke weerstand | Uitstekend |
| UV -weerstand | Ja |
|---|---|
| Chemische weerstand | Goed |
| Waterdoordringbaarheid | Hoog |
| Kleur | Wit |
| Lekke weerstand | Uitstekend |
| UV -weerstand | Ja |
|---|---|
| Chemische weerstand | Goed |
| Waterdoordringbaarheid | Hoog |
| Kleur | Wit |
| Lekke weerstand | Uitstekend |