| Breedte | 1m - 9m |
|---|---|
| Traanweerstand | 93-374N |
| Punctieweerstand | 240-960N |
| Type | Geomembranen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
|---|---|
| Breedte | 6m - 8m |
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Strengte van de rechthoekige scheur | 125 tot 374 N |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Breedte | 1m - 9m |
| Lange | 30 m - 100 m |
| Dikte | 0.3mm - 3.0mm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Breedte | 1m - 9m |
|---|---|
| Traanweerstand | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Breedte | 1m - 9m |
| Toepassing | Afvalopslag, stortplaatsen voor afvalstenen,zuurmijnafvoer |
| Lange | 30 m - 100 m |
| Dikte | 0.3mm - 3.0mm |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Sollicitatie | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische bestendigheid | Uitstekend. |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
|---|---|
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Lange | 30 m-100 m |
| Breedte | 1m-9m |