| Breedte | 1m - 9m |
|---|---|
| Traanweerstand | 93-374N |
| Punctieweerstand | 240-960N |
| Type | Geomembranen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Punctieweerstand | 267-534N |
|---|---|
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| breekverlenging | 100% |
| Lange | 50m-100m |
| Breedte | 4m-8m |
| Dichtheid | 00,94 g/cm3 |
|---|---|
| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
| Breedte | 6m - 8m |
| Inhoud | HDPE |
| Hoofdmateriaal | Maagdelijk HDPE Materiaal |
| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
|---|---|
| Breedte | 6m - 8m |
| Hoofdmateriaal | Maagdelijk HDPE Materiaal |
| Kracht van de opbrengst | 15 tot 44 N/mm |
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
|---|---|
| Breedte | 6m - 8m |
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Brekend Verlengingstarief | 100% |
| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
|---|---|
| Breedte | 6m - 8m |
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Strengte van de rechthoekige scheur | 125 tot 374 N |
| Materiaal | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Breedte | 1m-8m (kan aangepast worden) |
| Dikte | 0.2mm-3.0mm |
| Gewicht | 200-1500 g/m2 |
| Temperatuurbestendigheid | -70°C tot 80°C |
| Breedte | 6m - 8m |
|---|---|
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Hoofdmateriaal | HDPE |
| Doorboorsterkte | 267 tot en met 800 N |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend. |
| UV Resistance | 70% |