| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Doorboorsterkte | 267 tot en met 534N |
| Hoofdkleur | Zwart, wit |
| Kleur | Zwarte of vanaf uw verzoek |
| Geomembraan lengte | 50 m tot 100 m |
| Punctieweerstand | 240-960N |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| De kracht van tranen | 93-374N |
| Gebruik | voeringen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
|---|---|
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Oppervlak | Glanz |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Oppervlak | Glanz |
| Type | Geomembranen |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Oppervlakte | Glanz |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend. |
| UV-weerstand | 70% |
| Materiaal | Geomembraanhars van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Breedte | 1m-9m |
| Lange | 30-100m |
| Treksterkte | > 14Mpa |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Lange | 30m100m |
| Breedte | 1m-9m |
| Materiaal | Geomembraanhars van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Breedte | 1m-9m |
| Lange | 30-100m |
| Treksterkte | > 14Mpa |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |