| Doorboorsterkte | 240-960N |
|---|---|
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Permeabiliteitscoëfficiënt | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV -weerstand | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Swelling Index | ≥24 ml/2g |
| Material | Bentonite |
| Geosynthetic Type | Clay Liner |
| Thickness | 0.8mm-5.5mm |
|---|---|
| Weight | 100g/m2-800g/m2 |
| Color | Black, White,Green,Blue, Custom |
| Width | 1m-6.6m |
| Acid And Alkali Resistance | Excellent |
| Kleur | Zwart, wit, groen |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Breedte | 2m6m |
| UV-bestendigheid | Uitstekend |
| Lengte | 50m-100m |
| UV -weerstand | Ja |
|---|---|
| Chemische weerstand | Goed |
| Waterdoordringbaarheid | Hoog |
| Kleur | Wit |
| Lekke weerstand | Uitstekend |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2 mm -1.0 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart/wit |
| Breedte | 3m - 8m |
| Materiaal | Polyester/polypropyleen |
|---|---|
| Breedte | 1m~6m |
| Lengte | 50 m tot 100 m |
| Gewicht | 100 g-800 g/m2 |
| UV -resistent | 80% |
| Toepassing | Wegbouw, spoorwegen, dammen, kustbouw, enz. |
|---|---|
| Lange | 50 m - 100 m |
| Breedte | 1M - 6M |
| Gewicht | 100-800 g/m2 |
| Kleur | Wit ((Andere kleur kan worden aangepast) |