| kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| breedte | 6m-8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Applicatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| breedte | 6m-8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Applicatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Applicatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Applicatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV-bestendigheid | 70% |
| Main Material | HDPE |
|---|---|
| Product Length | 50m~100m |
| Sample | Free provided |
| Application | Landfill, Mining, Pond Liner, etc. |
| Chemical Resistance | Excellent |
| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| Voering oppervlak | Ruw kolompunt |
|---|---|
| Dikte | 1.0 mm - 2,5 mm |
| Applicatie | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Dikte | 0,94g/m3 |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |