| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Verlenging bij pauze | 700% |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Verlenging bij pauze | 700% |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Breedte | 1m - 9m |
| Toepassing | Vloeibare waterreservoirs en -dams, stabilisatie van de helling voor irrigatie- en overstromingsbehe |
| Lange | 30 m - 100 m |
| Dikte | 0.3mm - 3.0mm |
| Sollicitatie | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Verlenging bij pauze | 700% |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
|---|---|
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Lange | 30 m-100 m |
| Breedte | 1m-9m |
| Breedte | 1m - 9m |
|---|---|
| Traanweerstand | 93-374N |
| Punctieweerstand | 240-960N |
| Type | Geomembranen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische bestendigheid | Bestand zuur en alkali |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Materiaal | Geomembraanhars van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Breedte | 1m-9m |
| Lange | 30-100m |
| treksterkte | > 14Mpa |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Bestand zuur en alkali |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |