| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Bestand zuur en alkali |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Verlenging bij pauze | 700% |
| Punctieweerstand | 267-534N |
|---|---|
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| breekverlenging | 100% |
| Lange | 50m-100m |
| Breedte | 4m-8m |
| UV-resistentie | ≥50% |
|---|---|
| Geomembraan kleur | Zwart |
| Geomembraan lengte | 50 m tot 100 m |
| Materiële inhoud | HDPE |
| Dikte | 0.5~2.5 mm |
| Zwartsel | 20,0 tot 3,0% |
|---|---|
| Lange | 50m-100m |
| Kleur | Zwart |
| Dichtheid | 0,94g/m3 |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV -weerstand | 70% |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Verlenging bij pauze | 700% |
| Doorboorsterkte | 240-960N |
|---|---|
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Permeabiliteitscoëfficiënt | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Lange | 30m100m |
|---|---|
| Breedte | 1m-9m |
| Materiaal | HDPE |
| Gebruik | voeringen |
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |