| Zwartselinhoud | 2.0-3.0% |
|---|---|
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Traanweerstand | 93-374N |
| Lange | 30 m-100 m |
| Breedte | 1m-9m |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Breedte | 1m - 9m |
| Toepassing | Afvalopslag, stortplaatsen voor afvalstenen,zuurmijnafvoer |
| Lange | 30 m - 100 m |
| Dikte | 0.3mm - 3.0mm |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische bestendigheid | Bestand zuur en alkali |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV -weerstand | 70% |
| Applicatie | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Material | High-quality original geomembrane resin |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Length | 30-100m |
| Tensile strength | >14Mpa |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV -weerstand | 70% |
| Toepassing | Deeltjes voor het opsluiten van zware metalen en opsluiten van industriële slib ect. |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |