| Doorboorsterkte | 240-960N |
|---|---|
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Permeabiliteitscoëfficiënt | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Zwartsel | 20,0 tot 3,0% |
|---|---|
| Dikte | 0.5~2.5 mm |
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Productbreedte | 6M~8M |
| Productlengte | 50 m tot 100 m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Sollicitatie | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2 mm -1.0 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart/wit |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Lange | 50m-100m |
| Width | 6m-8m |
| Dikte | 0.5mm2.5mm |
| kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| breedte | 6m-8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV Resistance | - Ja, dat klopt. |
| Lange | 50m-100m |
| Toepassing | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Oppervlak | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Lange | 50m-100m |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Materiaal | HDPE (Hoogte - dichtheidspolyethyleen) |
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-weerstand | - Ja, dat klopt. |
| Lange | 50m-100m |
| Toepassing | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |