| Geomembraan kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50-100 m |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dichtheid | 00,94 g/cm3 |
| Breedte | 1m - 9m |
|---|---|
| Traanweerstand | 93-374N |
| Punctieweerstand | 240-960N |
| Type | Geomembranen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Breedte | 1m - 9m |
|---|---|
| Traanweerstand | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Punctieweerstand | 267-534N |
|---|---|
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| breekverlenging | 100% |
| Lange | 50m-100m |
| Breedte | 4m-8m |
| Punctieweerstand | 267-534N |
|---|---|
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| breekverlenging | 100% |
| Lange | 50m-100m |
| Breedte | 4m-8m |
| Geomembraan kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50-100 m |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dichtheid | 00,94 g/cm3 |
| Breedte | 6m-8m |
|---|---|
| Materiële inhoud | HDPE |
| Inhoud | HDPE |
| Zwartsel | 20,0 tot 3,0% |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
|---|---|
| Breedte | 6m - 8m |
| Hoofdmateriaal | Maagdelijk HDPE Materiaal |
| Kracht van de opbrengst | 15 tot 44 N/mm |
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
|---|---|
| Breedte | 6m - 8m |
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Brekend Verlengingstarief | 100% |
| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
|---|---|
| Breedte | 6m - 8m |
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Strengte van de rechthoekige scheur | 125 tot 374 N |