| Materiaal | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Breedte | 1m-8m (kan aangepast worden) |
| Dikte | 0.2mm-3.0mm |
| Gewicht | 200-1500 g/m2 |
| Temperatuurbestendigheid | -70°C tot 80°C |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Applicatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Oppervlak | Glanz |
|---|---|
| Lange | 30 m - 100 m |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Dikte | 0.75 mm - 3.0 mm |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Oppervlakte | Glanz |
|---|---|
| Lange | 30 m - 100 m |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Dikte | 0.75 mm - 3.0 mm |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Gewicht | 200-1500 g/m2 |
|---|---|
| Treksterkte | ≥20MPa |
| Dikte | 0.2mm-3.0mm |
| Punctieweerstand | ≥ 120N |
| Breedte | 1m8m |
| Materiaal | Geomembraanhars van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Breedte | 1m8m |
| Lange | 30-100m |
| Treksterkte | > 14Mpa |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Oppervlakte | Glanz |
|---|---|
| Lange | 30 m - 100 m |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Dikte | 0.75 mm - 3.0 mm |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Sollicitatie | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2 mm -1.0 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart/wit |
| Breedte | 3m - 8m |
| Breedte | 1m8m |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | -70°C tot 80°C |
| Treksterkte | ≥20MPa |
| Punctieweerstand | ≥ 120N |
| UV-weerstand | ≥ 70% |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |