| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Doorboorsterkte | 267 tot en met 534N |
| Hoofdkleur | Zwart, wit |
| Kleur | Zwarte of vanaf uw verzoek |
| Geomembraan lengte | 50 m tot 100 m |
| Voering oppervlak | Ruw kolompunt |
|---|---|
| Dikte | 1.0 mm - 2,5 mm |
| Applicatie | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Dikte | 0,94g/m3 |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Type | Geomembranen |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Punctieweerstand | 240-960N |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| De kracht van tranen | 93-374N |
| Gebruik | voeringen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Oppervlak | Glanz |
| Punctieweerstand | 240-960N |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| De kracht van tranen | 93-374N |
| Gebruik | voeringen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Lange | 30m100m |
| Breedte | 1m-9m |
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
|---|---|
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Oppervlak | Glanz |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
|---|---|
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Lange | 30 m-100 m |
| breedte | 1m-9m |