| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Breedte | 1m - 9m |
| Toepassing | Kunstmatig meer, irrigatie-reservoirs, stortplaatsen en erosiebeheersing. |
| Lange | 30 m - 100 m |
| Dikte | 0.3mm - 3.0mm |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische bestendigheid | Bestand zuur en alkali |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Punctieweerstand | 240-960N |
|---|---|
| Chemische weerstand | uitstekend |
| De kracht van tranen | 93-374N |
| Gebruik | voeringen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Zwartselinhoud | 2.0-3.0% |
|---|---|
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Traanweerstand | 93-374N |
| Lange | 30m100m |
| Breedte | 1m-9m |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
|---|---|
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Gebruik | voeringen |
| Type | Geomembranen |
| Punctieweerstand | 240-960N |
| Breedte | 6m-8m |
|---|---|
| Materiële inhoud | HDPE |
| Inhoud | HDPE |
| Zwartsel | 20,0 tot 3,0% |
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Zwartsel | 20,0 tot 3,0% |
|---|---|
| Lange | 50m-100m |
| Kleur | Zwart |
| Dichtheid | 0,94g/m3 |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
| Hoofdmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Productlengte | 50 m tot 100 m |
| Proefproef | verstrekt vrij |
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Zwartselinhoud | 2.0-3.0% |
|---|---|
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Traanweerstand | 93-374N |
| Lange | 30 m-100 m |
| Breedte | 1m-9m |
| Geomembraan kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50-100 m |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dichtheid | 00,94 g/cm3 |