| Kleur | Zwart, groen, op maat |
|---|---|
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Gebruik | voeringen |
| Type | Geomembranen |
| Punctieweerstand | 240-960N |
| Hoofdmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Productlengte | 50 m tot 100 m |
| Proefproef | verstrekt vrij |
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Breedte | 6m - 8m |
|---|---|
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Hoofdmateriaal | HDPE |
| Doorboorsterkte | 267 tot en met 800 N |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
|---|---|
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Gebruik | voeringen |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV -weerstand | 70% |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Verlenging bij pauze | 700% |
| Breedte | 6m - 8m |
|---|---|
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Hoofdmateriaal | HDPE |
| Doorboorsterkte | 267 tot en met 800 N |
| Zwartselinhoud | 2.0-3.0% |
|---|---|
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Traanweerstand | 93-374N |
| Lange | 30m100m |
| Breedte | 1m-9m |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
|---|---|
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Lange | 30 m-100 m |
| Breedte | 1m-9m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |