| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
|---|---|
| Breedte | 6m - 8m |
| Hoofdmateriaal | Maagdelijk HDPE Materiaal |
| Kracht van de opbrengst | 15 tot 44 N/mm |
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
|---|---|
| Breedte | 6m - 8m |
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Brekend Verlengingstarief | 100% |
| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
|---|---|
| Breedte | 6m - 8m |
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Strengte van de rechthoekige scheur | 125 tot 374 N |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Punctieweerstand | 240-960N |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| De kracht van tranen | 93-374N |
| Gebruik | voeringen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend. |
| UV Resistance | 70% |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend. |
| UV Resistance | 70% |
| Materiaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Oppervlak | Glanz |
| Punctieweerstand | 240-960N |
| Lange | 30m100m |
| Dichtheid | 00,94 g/cm3 |
|---|---|
| Productoppervlakte | Ruw Geweven |
| Breedte | 6m - 8m |
| Inhoud | HDPE |
| Hoofdmateriaal | Maagdelijk HDPE Materiaal |
| Zwartsel | 20,0 tot 3,0% |
|---|---|
| Dikte | 0.5~2.5 mm |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Productbreedte | 6M~8M |
| Productlengte | 50 m tot 100 m |