| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend. |
| UV-weerstand | 70% |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Bestand zuur en alkali |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Bestand zuur en alkali |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische bestendigheid | Bestand zuur en alkali |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| Voering oppervlak | Ruw kolompunt |
|---|---|
| Dikte | 1.0 mm - 2,5 mm |
| Applicatie | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Dikte | 0,94g/m3 |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Geomembraan kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50-100 m |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dichtheid | 00,94 g/cm3 |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Aarde-rotsdam, rockfilldam, metseldam, verticale anti-leklaag van de fundering, anti-leklaag van met |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |