| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
|---|---|
| Textuurhoogte | 0.25mm |
| Kraakbestendigheid tegen milieustress | 300H |
| Geomembraan kleur | Zwart |
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Geomembraan kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50-100 m |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dichtheid | 00,94 g/cm3 |
| Geomembraan kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50-100 m |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dichtheid | 00,94 g/cm3 |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| breedte | 3m - 8m |