| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 4m - 6m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV-bestendigheid | 70% |