| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Swelling Index | ≥24 ml/2g |
| Material | Bentonite |
| Geosynthetic Type | Clay Liner |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Wegbouw, spoorwegen, dammen, kustbouw, enz. |
|---|---|
| Lange | 50 m - 100 m |
| Breedte | 1M - 6M |
| Gewicht | 100-800 g/m2 |
| Kleur | Wit ((Andere kleur kan worden aangepast) |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2 mm -1.0 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart/wit |
| Breedte | 3m - 8m |