| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
|---|---|
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Oppervlak | Glanz |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Oppervlak | Glanz |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische bestendigheid | Bestand zuur en alkali |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Oppervlakte | Glanz |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Doorboorsterkte | 267 tot en met 534N |
| Hoofdkleur | Zwart, wit |
| Kleur | Zwarte of vanaf uw verzoek |
| Geomembraan lengte | 50 m tot 100 m |
| Type | Geomembranen |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Oppervlakte | Glanz |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Strengte van de rechthoekige scheur | 125 tot en met 249N |
|---|---|
| Proefproef | O.K. |
| Hoofdkleur | Zwart, wit |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Verpakking | Plastic Verpakking |
| Toepassing | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Bestand zuur en alkali |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |