| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV-bestendigheid | 70% |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Applicatie | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV -weerstand | 70% |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV-bestendigheid | 70% |
| Voering oppervlak | Ruw kolompunt |
|---|---|
| Dikte | 1.0 mm - 2,5 mm |
| Applicatie | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Dikte | 0,94g/m3 |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Oppervlak | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Lange | 50m-100m |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Materiaal | HDPE (Hoogte - dichtheidspolyethyleen) |
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Doorboorsterkte | 240-960N |
|---|---|
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Permeabiliteitscoëfficiënt | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Geomembraan kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50-100 m |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dichtheid | 00,94 g/cm3 |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV -weerstand | 70% |