| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV-bestendigheid | 70% |
| Materiaal | Geomembraanhars van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Breedte | 1m-9m |
| Lange | 30-100m |
| treksterkte | > 14Mpa |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Doorboorsterkte | 240-960N |
|---|---|
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Permeabiliteitscoëfficiënt | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Lange | 30m100m |
|---|---|
| Breedte | 1m-9m |
| Materiaal | HDPE |
| Gebruik | voeringen |
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Breedte | 1m - 9m |
|---|---|
| Traanweerstand | 93-374N |
| Punctieweerstand | 240-960N |
| Type | Geomembranen |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Hoofdmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Productlengte | 50 m tot 100 m |
| Proefproef | verstrekt vrij |
| Toepassing | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Chemische bestendigheid | Uitstekend. |
| Applicatie | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Aarde-rotsdam, rockfilldam, metseldam, verticale anti-leklaag van de fundering, anti-leklaag van met |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV -weerstand | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Materiaal | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Breedte | 1m-8m (kan aangepast worden) |
| Dikte | 0.2mm-3.0mm |
| Gewicht | 200-1500 g/m2 |
| Temperatuurbestendigheid | -70°C tot 80°C |