| Oppervlakte | Glanz |
|---|---|
| Lange | 30 m - 100 m |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Dikte | 0.75 mm - 3.0 mm |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Material | High-quality original geomembrane resin |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Length | 30-100m |
| Tensile strength | >14Mpa |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Materiaal | Geomembraanhars van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Breedte | 1m8m |
| Lange | 30-100m |
| Treksterkte | > 14Mpa |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Materiaal | Geomembraanhars van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Breedte | 1m-9m |
| Lange | 30-100m |
| treksterkte | > 14Mpa |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend. |
| UV-weerstand | 70% |
| Oppervlak | Glanz |
|---|---|
| Lange | 30 m - 100 m |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Dikte | 0.75 mm - 3.0 mm |
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Type | Geomembranen |
|---|---|
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Oppervlak | Glanz |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-weerstand | - Ja, dat klopt. |
| Lange | 50m-100m |
| Toepassing | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Oppervlak | Glanz |
|---|---|
| Lange | 30 m - 100 m |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Dikte | 0.75 mm - 3.0 mm |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Oppervlakte | Glanz |
|---|---|
| Lange | 30 m - 100 m |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Dikte | 0.75 mm - 3.0 mm |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |