| Toepassing | Stevigheid van de helling/bescherming van de oevers/bestrijding van bodemerosie |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Kleur | Zwart |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend. |
| Trekvastheid bij verlenging in de 1% | 23~98KN/m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| kleur | zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Breedte | 2m6m |
| UV-weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50m-100m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| breedte | 3m - 8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| breedte | 2m6m |
| UV-weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50m-100m |
| Materiaal | Geotextiel, PE-folie en EVA |
|---|---|
| Breedte | 46m |
| Gewicht | 200-1500 g/m2 |
| Traanweerstand | ≥ 80N |
| Installatie methode | Schommelingen |
| Dikte | 1.03.0mm |
|---|---|
| Lange | 50 m tot 100 m |
| Breedte | 7 m |
| Ruwe hoogte | 0.25mm |
| minimale dichtheid | 0.939 g/m2 |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |