| UV -weerstand | Ja |
|---|---|
| Chemische weerstand | Goed |
| Waterdoordringbaarheid | Hoog |
| Kleur | Wit |
| Lekke weerstand | Uitstekend |
| Kleur | Zwart, wit, groen |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Breedte | 2m6m |
| UV-bestendigheid | Uitstekend |
| Lengte | 50m-100m |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV-bestendigheid | 70% |
| Thickness | 0.8mm-5.5mm |
|---|---|
| Weight | 100g/m2-800g/m2 |
| Color | Black, White,Green,Blue, Custom |
| Width | 1m-6.6m |
| Acid And Alkali Resistance | Excellent |
| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Swelling Index | ≥24 ml/2g |
| Material | Bentonite |
| Geosynthetic Type | Clay Liner |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische bestendigheid | Uitstekend. |
| Breedte | 2m6m |
| UV-bestendigheid | Uitstekend |
| lengte | 50m-100m |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV -weerstand | 70% |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV -weerstand | 70% |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Breedte | 2m6m |
| UV -weerstand | Uitstekend |
| Lengte | 50m-100m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Breedte | 2m6m |
| UV-resistentie | uitstekend |
| Lange | 50m-100m |