| Materiaal | Geomembraanhars van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Breedte | 1m8m |
| Lange | 30-100m |
| Treksterkte | > 14Mpa |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Sollicitatie | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2 mm -1.0 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart/wit |
| Breedte | 3m - 8m |
| Oppervlakte | Glanz |
|---|---|
| Lange | 30 m - 100 m |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Dikte | 0.75 mm - 3.0 mm |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Breedte | 1m8m |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid | -70°C tot 80°C |
| Treksterkte | ≥20MPa |
| Punctieweerstand | ≥ 120N |
| UV-weerstand | ≥ 70% |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV -weerstand | 70% |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV -weerstand | 70% |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| breedte | 3m - 8m |
| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| breedte | 3m - 8m |
| Materiaal | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| Thickness | 0.2mm-3.0mm |
| Lange | 50 m tot 100 m |
| Width | 4m-6m |
| Application | Landfill/ Reservoir/ Lagoon/ Canal/ Construction Site |