| Toepassing | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2 mm -1.0 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart/wit |
| Breedte | 3m - 8m |
| Materiaal | Polyester/polypropyleen |
|---|---|
| Breedte | 1m~6m |
| Lengte | 50 m tot 100 m |
| Gewicht | 100 g-800 g/m2 |
| UV -resistent | 80% |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Breedte | 2m6m |
| UV -weerstand | Uitstekend |
| Lengte | 50m-100m |