| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| breedte | 6m-8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| breedte | 6m-8m |
| Sollicitatie | Depots, mijnbouw ((Verschillende zware metalen) |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Verlenging bij pauze | 700% |
| Geomembraan kleur | Zwart |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Lange | 50-100 m |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Dichtheid | 00,94 g/cm3 |
| Gewicht | 200-1500 g/m2 |
|---|---|
| Treksterkte | ≥20MPa |
| Dikte | 0.2mm-3.0mm |
| Punctieweerstand | ≥ 120N |
| Breedte | 1m8m |
| Sollicitatie | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2 mm -1.0 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart/wit |
| Breedte | 3m - 8m |
| Breedte | 6m - 8m |
|---|---|
| Kracht verliezen | 10 tot 32 N/mm |
| Verlengingspercentage van het oog | 12% |
| Hoofdmateriaal | HDPE |
| Doorboorsterkte | 267 tot en met 800 N |
| Sollicitatie | Depots, mijnbouw, waterbehoud, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2 mm -1.0 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart/wit |
| Breedte | 3m - 8m |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV -weerstand | 70% |