| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV-bestendigheid | 70% |
| Gewicht | 100 g/m2 tot 800 g/m2 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Zuur- en alkalisch bestand | Uitstekend |
| UV-bestendigheid | 70% |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Applicatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Applicatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Applicatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Applicatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Applicatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| Breedte | 6m-8m |
| kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| breedte | 6m-8m |
| Strengte van de rechthoekige scheur | 125 tot en met 249N |
|---|---|
| Proefproef | O.K. |
| Hoofdkleur | Zwart, wit |
| Chemische weerstand | Uitstekend. |
| Verpakking | Plastic Verpakking |
| Toepassing | Aarde-rotsdam, rockfilldam, metseldam, verticale anti-leklaag van de fundering, anti-leklaag van met |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Breedte | 3m - 8m |