| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Gebruik | voeringen |
| Type | Geomembranen |
| Lekke weerstand | 240-960N |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Scheursterkte | 93-374N |
| Gebruik | voeringen |
| Lekke weerstand | 240-960N |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Scheursterkte | 93-374N |
| Gebruik | voeringen |
| Lengte | 30m-100m |
|---|---|
| Breedte | 1m-9m |
| Materiaal | HDPE |
| Gebruik | voeringen |
| Sollicitatie | Stortplaatsen, mijnbouw, waterinsluiting, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Sollicitatie | Stortplaatsen, mijnbouw, waterinsluiting, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| Sollicitatie | Stortplaatsen, mijnbouw, waterinsluiting, enz. |
|---|---|
| Dikte | 0.2~3 mm |
| Materiaal | HDPE (high-density polyethyleen) |
| Kleur | Zwart, Wit, Groen, Custom |
| breedte | 46m |
|---|---|
| Zwellingsindex | ≥ 24 ml/2 g |
| Type | Geosynthetic Clay Liner |
| Gewicht per eenheid | ≥4000 g/㎡ |