| kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| breedte | 6m-8m |
| kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| breedte | 6m-8m |
| Sollicitatie | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
|---|---|
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Oppervlak | Zacht |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Installatiemethode | Warmweld met wig |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Oppervlak | Glanz |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Doorboorsterkte | 267 tot en met 534N |
| Hoofdkleur | Zwart, wit |
| Kleur | Zwarte of vanaf uw verzoek |
| Geomembraan lengte | 50 m tot 100 m |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Verlenging bij pauze | 700% |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Verlenging bij pauze | 700% |
| Materiaal | Geomembraanhars van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Breedte | 1m-9m |
| Lange | 30-100m |
| Treksterkte | > 14Mpa |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |
| materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
|---|---|
| Kleur | Zwart, groen, aangepast |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 80°C |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Doorboorsterkte | 240-960N |
|---|---|
| Verlenging bij breuk | 700% |
| Permeabiliteitscoëfficiënt | ≤ 1,0 x 10^-13 g/cm |
| Kleur | Zwart, groen, op maat |
| Chemische weerstand | uitstekend |