| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| breedte | 6m-8m |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| UV-bestendigheid | Ja |
| Lengte | 50m-100m |
| Sollicitatie | Dumping van stortplaatsen, vijverbekleding, afvalbewaking |
| breedte | 6m-8m |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
|---|---|
| Chemische weerstand | Uitstekend |
| Sollicitatie | Afvalplaatsen, mijnbouw, vijvers, enz. |
| Materiaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Gebruik | voeringen |