| Materiaal | Bentoniet |
|---|---|
| Breedte | 4 m~6 m |
| Installatiemethode | Splitsing |
| Geosynthetisch type | Kleivoering |
| Zwellingsindex | ≥ 24 ml/2 g |
| Materiaal | PET-polyesterchipjes |
|---|---|
| Breedte | 1.0m~6.6m |
| Lange | 1.0m~6.6m (kan aangepast worden) |
| Verpakking Details | Verpakt in dubbele geotextiel en sterkte gordel. |
| Levertijd | 5-8 werkdagen |
| Toepassing | Reinigingsresiduen van rookgassen stortplaatsen, wegbouw, spoorwegen, enz. |
|---|---|
| Gewicht | 100-800 g/m2 |
| Kleur | Zwart, wit, groen, blauw, op maat. |
| Lange | 50m-200m |
| Breedte | 1m-6,6m |
| Breedte | 46m |
|---|---|
| Zwellingsindex | ≥ 24 ml/2 g |
| Type | Geosynthetic Clay Liner |
| Eenheidsgewicht | ≥4000 g/㎡ |
| Blauwe klei | ≥ 30 g/100 g |
| Breedte | 46m |
|---|---|
| Zwellingsindex | ≥ 24 ml/2 g |
| Type | Geosynthetic Clay Liner |
| Eenheidsgewicht | ≥4000 g/㎡ |
| Blauwe klei | ≥ 30 g/100 g |