| Zwellingsindex | ≥ 24 ml/2 g |
|---|---|
| Massa per Eenheidsgebied | ≥ 4000 g/m2 |
| Chemische weerstand | uitstekend |
| Materiaal | Bentoniet en geotextiel |
| Breedte | 46m |
| Materiaal | Geomembraanhars van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Breedte | 1m-9m |
| Lange | 30-100m |
| Treksterkte | > 14Mpa |
| Dikte | 0.3mm-3.0mm |